YAT SİGORTASI
Allianz sigorta firması olarak sizlere her alanda sigorta hizmeti vererek hayattan keyif almanızı ve huzurlu bir şekilde yaşamınızı sürdürmenize yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Yat sahibi kişilerin gerek karada gerekse denizde yatınızın yaşayabileceği ve maddi zarar teşkil edebilecek sorunların önüne geçmek için yat sigortası hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yat sigortası hizmetimiz sizlere özel olarak 7 gün 24 saat hizmet ile kurumsal bir sigorta firması olan Allianz aracılığı ile sunulmaktadır.
Özellikle ülkemizde yat ve tekne sahibi kişilerin sigorta işlemleri için tercih ettiği öncü firmalardan olan Allianz sigorta firması olarak yaşayabileceğiniz her türlü riske karşı sizleri güvence altına almaktayız.
Özellikle denizde meydana gelebilecek olası kazalar veya olağandışı hava ve deniz olaylarından dolayı yatınızı güvence altına almaktayız.
Fırtına, yıldırım, deprem, deniz taşması gibi olaylar yat ve teknelerde yaşanabilecek hırsızlık veya denizde yaşayabileceğiniz korsanlık gibi olaylar yat sigortası hizmetimiz içerisinde yat için risk teşkil eden durumlar arasında yer almaktadır.
Sadece yukarıda bahsettiğimiz durumlar değil aynı zamanda yat içerisinde bulunan bütün elektronik eşyalar veya diğer taşınabilir ve taşınamaz küçükten büyüğe bütün eşyalarınız da yat sigortası hizmetimiz içerisinde güvence altına alınmaktadır.
Denizde yaşayabileceğiniz kazalar veya karada yatınızı çarpma veya vurma gibi olaylar sonrasında yatınızın yapısal olarak göreceği zararlar, onarımlar ve tadilatlar da yat sigortası hizmetimiz kapsamında yer alan hizmetlerimizdir.
Facebook'ta YNK