TÜM OTO GENİŞLETİŞMİŞ KASKO
Otomotiv sektöründe yapmış olduğumuz ve dünya standartlarına sahip olan tüm oto genişletilmiş kasko hizmetimiz araç güvenliğinde sizlere yardımcı ve destek olmaya devam ediyoruz.
Tüm oto genişletilmiş kasko hizmetimiz aracınız ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü arıza, onarım veya dışarıdan kaynaklı sebeplerden dolayı meydana gelen zararlar neticesinde sigorta hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Özellikle hırsızlık, yağma veya terör olayları gibi olağan dışı durumlarda meydana gelen sorunlar için tüm oto genişletilmiş kasko hizmetimiz sizlere 7 gün 24 saat bu alanda uzman olan teknik ekip ile birlikte hizmet vermektedir.
Ferdi kaza ve buna bağlı olarak gelişen hukuksal dönemlerde de yaşanabilecek her türlü masraflar kasko sigortamız tarafından karşılanmaktadır.
Ayrıca tüm oto genişletilmiş kasko hizmetimize ek olarak talep ettiğiniz bir durum için de ek olarak paket sigortanıza dâhil etmeniz de mümkündür.
Kasko sigortası hizmetimizden indirimli olarak faydalanabileceğiniz durumlardan birisi de hasarsızlık indirimleridir. Firmamız ile yaptığınız poliçe sürenizi hiç kaza yapmadan tamamlamanız dâhilinde %30’dan %65’e vara indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Bu süre zarfında herhangi bir kaza yaptıysanız ve %100 karşı tarafın suçlu olduğu kanıtlanmış ise hasarsızlık indiriminiz de bozulmamaktadır.
Bir defalığa mahsus olarak hasarsızlık indiriminizin devam ettiği durumlar ise radyo veya teyp hasarı, cam kırılması hasarı gibi durumlardır.
Farklı kamu kuruluşlarında çalışan müşterilerimize özel kasko sigortası indirimlerimiz de bulunmaktadır.
Facebook'ta YNK