TÜM İŞYERİ SİGORTASI
Allianz sigorta firması olarak tüm dünyada ve ülkemizde de tercih edilen ev sigortası hizmetimizin yanı sıra artık işyeri sigortası ile ofis ve işyerlerinizi de firma güvencemiz altına almaktayız.
Tüm işyeri sigortası hizmetimiz ile işyeri ve ofisinizde meydana gelebilecek olası yangın, su kaçağına bağlı meydana gelen eşya zararları veya su baskını gibi sorunlarda oluşabilecek zararlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Ayrıca sadece tesisat arızalarından dolayı yaşayacağınız mağduriyetler de değil aynı zamanda hırsızlık veya yağma gibi olaylarda da işyeriniz sigorta güvencesi altında olacaktır.
Sadece işyeri için değil dilerseniz mevcut depo veya ambar gibi işyerine ek olarak kullandığınız alanlarında sigortası tüm işyeri sigortası hizmetimiz kapsamında yapılmaktadır.
İşyeri sigorta hizmetimizin kapsadığı risk grupları arasında ise hukuksal alanda işyerinizin korunması, kira kaybı veya yaşamanız muhtemel olan işyeri masrafları da sigorta hizmetimiz kapsamında yer almaktadır.
İş durmasına bağlı olarak yaşayabileceğiniz maddi kayıpların tüm işyeri sigortası hizmetimiz kapsamında olması işinizin devamlılığının yanı sıra sizlerin de mağdur olmaması için verilen hizmettir.
Oldukça uygun fiyat aralıkları ve dilerseniz yıllık olarak peşin veya taksitler ile yapabileceğiniz ödemeler sonucunda hemen yararlanabileceğiniz tüm işyeri sigortası hizmetimiz isteğe bağlı olarak farklı hizmetlerimiz ile de birleştirebilmektedir.
Otopark sorumluluğu, asansör, elektrikli cihaz ve makinelerin sorumluluğu ile birlikte ferdi kaza hizmetlerimizi de tüm işyeri sigortası içerisine dâhil edebilirsiniz.
Facebook'ta YNK