TÜM EV SİGORTASI
Dünyanın çoğu ülkesinde Allianz sigorta olarak vermiş olduğumuz ev sigortası hizmetlerimiz evinizin emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Üstelik rakipsiz fiyatlar ve sunmuş olduğumuz taksit kolaylıkları ile evinizi ve küçükten büyüğe tüm eşyalarınızı sigorta altına alabilirsiniz.
Tüm eşyalarınızın yanı sıra dilediğiniz yani sizlerin seçtiği özel eşyalarınızı da tüm ev sigortası hizmetimizde dâhil olarak sigorta yapmaktayız. Üstelik yaşayabileceğiniz herhangi bir aksilikte hemen devreye giren tüm ev sigortası hizmetimiz yangın, sel veya hırsızlık gibi olaylar için de eşyalarınızı ve evinizi güvence altına almaktadır.
Tüm ev sigortası hizmetimizin kapsadığı risk grupları arasında ise yıldırım düşmesi, sel ve su baskını olayları, deprem, yer kayması, dolu, fırtına ve bunların dışında da hırsızlık, dışarıdan meydana gelebilecek herhangi bir grev, protesto, kargaşa veya diğer olağanüstü durumlar da yer almaktadır.
Tüm ev sigortası hizmetimizin güvence altına altığı sorunlardan diğerleri ise evinize dışarıdan gelebilecek zararlardır. Bunlara örnek olarak da herhangi bir hava veya kara taşıtının çarpma olaylarını gösterebiliriz.
Tüm ev sigortası hizmetimiz içerisinde bulunan fiyat gruplarımız farklı kategoriler altında sizlere sunulmaktadır. Bunlar ekonomik, zengin asistans hizmetleri ve özel indirim imkânlarıdır.
Her bir fiyat hizmet gurubu için ödeme taksitleri, taksit tutarları veya peşin ödemeye bağlı olarak yapılacak indirimler ve fiyatlara kullanmak istediğiniz diğer hizmetlerin de dâhil edilmesi bilgileri yer almaktadır.
Facebook'ta YNK