SÜPER TRAFİK
Allianz sigorta firması olarak trafik sigortasını sizlerin de talepleri üzerine genişleterek süper trafik adı altında tekrar hizmetinize sunmaktayız.
Süper trafik sigorta hizmetimiz içerisinde bulunan ihtiyari mali sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası ve yardım hizmetleri de kapsamlı bir şekilde bulunmaktadır.
Süper trafik sigortasının sizlere sağlayacağı avantajlar;
Yapılacak olan poliçe üzerinde belirlenen teminat miktarları ve limitleri ihtiyari mali sorumluluk sigortası dâhilinde haksız taleplere karşı kullanılacak olan teminatın koruma altına alınması süper trafik sigortasının sizlere sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır.
Ferdi kaza sigortası kapsamında yaşanabilecek herhangi bir kazada meydana gelen masrafların koruma altına alınması hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Yardım hizmeti içerisinde bulunan araç çekme veya araç taşıma gibi nakil işlemlerinde de hem sizi hem de aracınızı güvence altına alarak, sigortalı olan bir aracın da aynı zamanda süper sigorta hizmetinden faydalanılması sağlanmaktadır.
Süper sigorta hizmeti herhangi bir kaza olayında, aracın arızalanmasında, aracın yanması durumunda veya aracın tamamının ya da kısmi olarak parçalarının çalınması durumunda devreye girmektedir.
Bununla birlikte kullanmakta olduğunuz araç yol için uygun bir sağlamlıkta değilse ve sizlerin de sürüş güvenliğini yakından tehdit ediyor ise önlemlerin önceden alınması süper trafik sigortası içerisinde talep ettiğiniz ve faydalandığınız hizmet dâhilinde sizlere sunulan bir uygulamadır.
Sadece otomobil için değil kamyonetler için de ve süper trafik sigortası uygulamasından faydalanmanız mümkündür.
Facebook'ta YNK