SİTE/ APARTMAN YÖNETİMİ
Türkiye’de sigorta denildiğinde 25 yıllık bir tecrübenin de verdiği isim olarak ilk olarak klan gelen Allianz sigorta firması olarak sizlere site/apartman yönetimi uygulanması ile sizlere yeni bir hizmet çeşidi sunuyoruz.
Site/ apartman yönetimi hizmetimiz özellikle ortak yaşam alanları içerisinde yaşantılarını sürdüren kişilerin yaşayabilecekleri sorunlara aktif bir şekilde oldukça pratik çözümler sunmak için hazırlanan bir sigorta hizmetidir.
Ortak yaşam alanlarının özellikle huzurlu bir yaşam alanı olabilmesi için yönetimin de kusursuz bir şekilde yapılması gerekmektedir. İş yükünden dolayı bu sorumluluğu alamayan veya kalabalık siteler için sorumluluğun fazla geldiği noktalarda bizler site ve apartman yönetimi sigortası hizmetimiz ile sizlere destek olmaya çalışmaktayız.
Ev sigortası hizmetimiz tüm dünya genelinde güven ile tercih edilen bir sigorta çeşididir. Artık ev sigortası ile birlikte apartman ve sitenizde de aynı güveni ve konforu da kolaylıkla yaşayabilirsiniz.
Site/apartman yönetimi sigortası hizmetimizin sizlere sağlayacağı avantajlar arasında özellikle yaşanabilecek yangın, su baskını veya hırsızlık gibi olayların ve apartman ve sitenin emniyetinin sağlanması yer almaktadır.
Bunun dışında apartman veya site görevlilerin yaşayabilecekleri herhangi bir olası kaza veya diğer durumlar da firmamızın güvencesi altında olmaktadır.
Apartmanda yaşanabilecek su tesisatlarındaki veya elektrik tesisatlarındaki olası arızaların meydana getirebileceği diğer zararlar da site/apartman yönetimi sigortası hizmetimiz tarafından karşılanarak tüm yaşam alanlarınızda huzuru ve güveni yakalamanız amaçlanmaktadır.
Facebook'ta YNK