SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
Tatil planlarınızda veya uzun süreli seyahat planlarınızda artık endişe etmenize gerek kalmadı. Allianz sigorta firması olarak seyahat ve tatillerinizi artık huzur ve konfor içerisinde sürdürebilirsiniz. Seyahat sağlık sigortasından faydalanmak için seyahatlerinizi eğitim veya iş sebebi ile gerçekleştirmeniz fark etmemektedir. Ayrıca tatil süreniz içerisinde de bu hizmetimizden faydalanmanız mümkündür.
Sizin ile birlikte detaylı bir şekilde yapılan programlar sonucunda sizlerin seyahatleri sürecinde sizlerin yanınızda olmaya gayret etmekteyiz.
Seyahat sağlık sigortası hizmetinin sizlere sunulmasının en büyük sebeplerinden birisi de sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını olabilecek risklere karşı önceden önlem almak içindir.
Gerek yurt içi gerekse yurt dışı tatil ve seyahat planlarınızda her an yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık sorunu için sizlere hem program yaparken hem de planlarınızda yanınızda olarak yaşayabileceğiniz sağlık sorunlarının önceden önüne geçmeye çalışmaktayız.
Tüm dünya genelinde seyahat sağlık sigortası hizmetimiz kullanılmaktadır. Bunun için de yurt dışından ülkemize gelen misafirlerin de sağlık sigortaları tatil süreleri boyunca firmamız güvencesi altında yapılmaktadır.
Nerede olursanız olun yaşanacak en küçük bir sağlık probleminde de sizleri ulaşabileceğiniz en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyoruz. Tabi ki sağlık sigortası hizmetimiz içerisinde yapılacak bütün sağlık hizmetleri ve buna bağlı olarak gelişecek masraflar da firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Seyahat sağlık sigortası hizmetimize ek olarak bagaj, hırsızlık veya kaza sigortası hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Facebook'ta YNK