OTEL PAKET SİGORTASI
Otel sigortanın yapılması iş yerinin sürekliliği için ve sizlerin de maddi ve manevi olarak zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Bununla birlikte otel gibi işletmelerin sigortalarının oldukça detaylı ve kurumsal yapılması gerekmektedir. Bunun için de Allianz sigorta firması olarak tüm dünya genelinde vermiş olduğumuz kaliteli ve kurumsal sigorta işlemlerimiz içerisinde yer alan otel paket sigortası hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.
Otelinizde yaşayabileceğiniz bazı durumlarda sigortanız hemen devreye girecektir. Olası yaşayabileceğiniz durumlardan bazıları ise yangın, sel veya su baskını ve hırsızlık gibi durumlardır. Bunların dışında terör veya yağma gibi olağandışı durumlarda da otel paket sigortası hizmetimiz hemen devreye girerek sizleri oldukça kısa sürede mağduriyetinizden kurtarmaktadır.
Yukarıda da bahsettiğimiz zarar meydana getiren durumlar dışında yaşayabileceğiniz iş durması veya diğer hukuksal sorunlarda da firma olarak sizlere destek vermeye devam etmekteyiz.
Otel paket sigortası içerisinde sadece işyeri veya işletme olarak değil otelin yapısal sigortası da firma garantimiz altında yer almaktadır. Bunların içerisinde de yapı olarak betonun, tavan veya zeminlerin getirdiği sıkıntılar, rutubet veya buna bağlı olarak meydana gelen diğer tesisat sorunları da otel paket sigortası hizmetimiz içerisinde yararlanabileceğiniz uygulamalardır.
Özellikle otelin demirbaşları içerisinde yer alan eşyalar otel işletmecisi olarak kiracı durumunda olsanız bile güvencemiz altına alınmaktadır. Taşınan ve taşınamayan malların sigortası otel paket sigortası içerisinde yer almaktadır.
Facebook'ta YNK