Modüler Sağlık Sigortası
Gelişen sigortacılık sistemi hayatımıza yeni kavramların girmesine de vesile olmuştur. Bu kavramlardan bir tanesi de modüler sağlık sigortası kavramıdır. Allianz sigortanın sunmuş olduğu bir hizmet olan modüler sağlık, her bütçeye uygun seçenekleri ile size seçim yapma noktasında önemli bir özgürlük sunmaktadır.
Allianz Sigorta, 25 yıllık ülkemizde ki geçmişi ile 70’ten fazla ülkeye yayılan ağı ile her zaman için müşterilerine güven telkin etmeyi başarmış bir sigortacılık ağıdır. Allianz sigorta tarafından müşterilerine sunulan modüler sağlık sigortası kapsamında bulunan her şey size özeldir. Siz sadece kafanızda canlandırdığınız sağlık sigortasını tarif ediyorsunuz. Gerisini Allianz sigorta sizin adınıza gerçekleştiriyor.
  1. Sağlık sigortası kapsamında olmasını istediğiniz modülleri kendiniz belirliyorsunuz,
  2. Seçmiş olduğunuz modüllerin fiyat aralıkları ve muafiyet aralıklarını, kendi bütçenize göre belirleyip, istediğiniz ürünleri bütçenize göre ayarlayabiliyorsunuz,
  3. Sağlık sigortası kapsamında, hizmet almak istediğiniz sağlık kuruluşlarını da kendiniz seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Tabi ki size sunulan Network seçeneklerinin içinden seçim yapmalısınız.
  4. Modül Seçenekleri
Farklı limit, ödeme yüzdesi alternatifleri ve muafiyet limiti ile sistemin size sunmuş olduğu seçenekleri kendine özel bir şekilde şekillendirebilirsiniz.
Kendi ürünlerinizi kendinizin yapabileceği bir sistemin içindesiniz. Öncelikle tercih edeceğiniz modülleri belirlemelisiniz. Sonrasında hizmet için seçtiğiniz kurum ağını belirlemelisiniz. En son olarak da Limit, Ödeme Yüzdesi, Katılım Payı ve Muafiyet seçeneklerini kendi ihtiyaç ve bütçenize göre belirleyiniz.
Facebook'ta YNK