MAVİ DALGA YAT SİGORTASI
Allianz sigorta firması olarak yat asistans hizmetimize ek olarak sunduğumuz mavi dalga yat sigortası hizmetimiz ile artık tekne ve yatlarınızın bütün sorumluluğunu bizlere teslim edebilirsiniz. Mavi dalga yat sigortası hizmetimizden faydalanarak sizler sadece denizin keyfini sürebilirsiniz.
Mavi dalga yat sigortası ile artık sigorta kapsamında yer alan hizmetlerimiz daha da genişletilmiş ve sizlerin de ihtiyacınıza göre daha rahat şekilde ödeme koşulları ile yeniden şekillendirilmiştir.
Bizler de sizlerin sigorta hizmetimiz dâhilinde bütün ihtiyaçlarınıza seslenebilmek için özellikle mavi dalga yat sigortasında 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Denizde yaşanacak her türlü sorunda; yıldırım düşmesi, deniz taşması, deprem, dolu, yağmur veya fırtına gibi olaylarda meydana gelebilecek her türlü zarar mavi dalga yat sigortası hizmetimiz içerisine dâhildir.
Mavi dalga yat sigortası hizmetimiz yat ve tekne koruması için en güncel ve en genişletilmiş hizmetleri ile Allianz güvencesi altında kurumsal bir şekilde sunulan bir sigorta hizmetidir.
Yat veya tekne kazalarında yaşayabileceğiniz herhangi bir 3. kişinin sorumlu olmasından dolayı meydana gelen hukuksal sorumluluklar veya sizlerin karşılamak zorunda oluğunuz maddi kayıplar ve hukuksal masraflar da mavi dalga yat sigortası kapsamında firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Herhangi bir kaza olması durumunda sizler sorumlu olmasanız bile tekne veya yat enkazının çıkarılması veya taşınması masrafları da sigorta hizmetimiz kapsamında karşılanmaktadır.
Facebook'ta YNK