MARKALI KASKOLAR
Allianz sigorta firması olarak araç sigortası kapsamında vermiş olduğumuz kasko hizmetimiz her marka araç için araç markalarına özel olarak hazırlanan hizmet olarak sizlere sunulmaktadır.
Fiat kasko sigortası; sadece Fiat marka araçlara özel olarak belirlenen markalı kaskolar hizmetimiz içerisine dâhil olan bir sigorta çeşididir. Fiat kasko sigortasından yararlanmanız dâhilinde her türlü hırsızlık, ferdi kaza, hukuksal yaşanabilecek sorunlar ve sağlık sigortamızdan da faydalanmış olmaktasınız.
Volkswagen kasko sigortası; bu markaya sahip olan aracınızın yaşayabileceği her türlü risk gurubuna karşı güvende olması için sunulmuş bir kasko hizmetidir. Bu sigorta hizmetinden faydalanmanız dâhilinde anahtarınızın çalınmasından, kaybolmasına kadar veya araç için yaşayabileceğiniz en küçük hasar bile firmamız tarafından belirlenen fiyat aralıklarında karşılanmaktadır.
Hyundai kasko sigortası hizmetimiz sayesinde lastiğiniz patladığında, aracınız ile ilgili yaşayacağınız herhangi bir teknik arızalarda veya benzininiz bittiğinde firma olarak sizlere anında hizmet ulaştırmaktayız.
Opel kasko hizmeti sadece bu marka araçlara ait olan hizmet detayları ile hazırlanan bir sigorta hizmetidir. Gerek kaza gerekse yaşayabileceğiniz herhangi aksilikten dolayı meydana gelen bir tadilat, onarım veya masraflarda teknik ekibimiz hemen gerekli müdahaleyi yaparak sigorta hizmetinde yer alan uygulamalardan faydalanmanızı sağlamaktadır.
Seat marka araçlar için yararlanabileceğiniz kasko sigorta hizmetimiz herhangi bir çarpma veya hırsızlık olayında anında devreye girerek sizlerin mağdur olmanızı kısa sürede engelleyen bir sigorta hizmetidir.
Facebook'ta YNK