EŞYAM SİGORTASI
Eşyam sigortası hizmeti sunan Allianz sigorta firması sayesinde artık eşyalarınızın da sigortasını yaptırabilirsiniz. Üstelik bu hizmetimizden faydalanmak için sadece ev sahibi olmaya da gerek kalmadığını da belirtmek isteriz. Kiracı da olsanız eşyalarınızın yaşanabilecek olumsuzluklar neticesinde zararlara karşı sigortasını yaptırabilirsiniz.
Evinizde beklenmedik anda yaşayabileceğiniz su kaçaklarına bağlı olarak meydana gelen su baskınları, sel sularının evinize sızması, yangın veya elektrikten dolayı yaşayabileceğiniz bazı sorunlar sonucunda eşyalarınızın güvencesi artık firmamızın sorumluluğu altında.
Aynı zamanda hırsızlık olaylarından dolayı eşyalarınızın çalınmasına bağlı olarak ve buna benzer yaşanabilecek riskleri de ortadan kaldırmayı hedefleyen eşyam sigortası hizmetimizden faydalanmak için yıllık olarak sadece 120 TL gibi bir fiyat ödemeniz yeterli olacaktır.
Eşyam sigortası yaşanabilecek her türlü sorun karşısında devreye giren bir sigorta hizmetidir. Cam kırılmasından tutun da fırtına, kar ve yağmur dolayısı ile meydana gelen zararlar, araç veya diğer taşıtların çarpması sonucu meydana gelebilecek hasarlar ve en önemlisi de terör veya grev ve protesto gibi kargaşalardan dolayı evinize verilen hasarları ve zararları eşyam sigortası hizmetimizden yararlanmanız dâhilinde firmamız bu zararları üstlenmektedir.
Özellikle evinizdeki 50.000 TL tutarındaki bütün eşyalarınızın güvence altında olması ve eşyalarınızın yaşayabileceği her türlü risk grupları da eşyam sigortası hizmetinin özellikleri arasında yer almaktadır.
İhtiyaç duyduğunuz her an size özel asistan hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
Facebook'ta YNK