ECZANE PAKET SİGORTASI
Eczanenizde yaşanabilecek olası ve olağan dışı zarar verebilecek olaylara karşı Allianz firması olarak eczane paket sigortası hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Eczanenizde hava şartlarından dolayı su baskını veya yağmur ve kar sularından dolayı maddi kayıpların yaşanması gibi durumlarda sizleri ve işletmenizi güvence altına almak için yapmanız gereken sadece firmamızın sizlere sunduğu eczane paket sigortası hizmetimizden faydalanmanız yeterli olacaktır.
Üstelik oldukça uygun fiyat ve taksitler ile yapacağınız ödemeler ile sigorta hizmetimizden faydalanma konforunu da yaşayacaksınız.
Eczanenize karşı yapılacak herhangi bir terör veya yağma hareketi ve şahsi olarak yapılan bireysel saldırılarda da eczane paket sigortası hizmetimiz devreye girmektedir.
Yaşayabileceğiniz her türlü doğal afetlerin yanı sıra eczanenin yapısal olarak sizlere getireceği zararlar da firmamız güvencesi altına alınmaktadır.
Özellikle eczane bina içerisindeki tesisatlardan kaynaklanan sorunlar dolayısı ile yaşanabilecek zararlar da paket sigortamız içerisinde yer almaktadır.
Yaşanabilecek iş durması ve buna bağlı olarak alternatif işyeri masrafları da paket sigortamız içerisinde bulunmaktadır.
Peki, eczane paket sigortası hizmetinden faydalanmanız sizlere ne gibi avantajlar sunmaktadır?
Çalıştırdığınız kişilerin yapabileceği suiistimaller, emniyet sorunlarınız, ilaçlarınızın güvencesi, nöbetçi olmanız durumunda yaşayabileceğiniz stok artışları, eczanedeki demirbaşlar ve tatil ve kapalı olduğunuz dönemlerin de sigorta kapsamında yer alması işyeriniz ile ilgili yaşayabileceğiniz her sorunda içinizin ferah olması ve güven ile iş yaşamanızı sürdürmeniz hedeflenmektedir.
Facebook'ta YNK