AKARYAKIT PAKET SİGORTASI
Akaryakıt istasyonları için sunduğumuz akaryakıt paket sigortası sayesinde işyeriniz güven altında. Sadece işletme olarak içerisindeki malzemeler veya ürünler değil, iç ve dış olarak binanın tamamen sigortalanması yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda bile sigorta hizmetimizden faydalanarak güven içerisinde olmanızı sağlamaktadır.
Hava şartlarından dolayı yaşayabileceğiniz sorunlar, su baskınları, yıldırım düşmesi, dolu, kar ve yağmur sularından dolayı akaryakıt binasının görebileceği dış cephe zararları paket sigorta hizmetimiz içerisinde yer almaktadır.
Ayrıca hırsızlık ve yağma gibi dış etkenlerden dolayı yaşayabileceğiniz ve maddi kayıpların yaşanmasına sebep olan durumlarda da akaryakıt paket sigortası hizmetimizden yararlanarak mağdur olmaktan kurtulabilirsiniz.
Akaryakıt paket sigortası hizmetimiz içerisinde dâhil olan istasyon içerisinde bulunan makineler, tanklar, elektronik cihazlar, oto yıkama cihazları, jeneratörler, trafolar, akaryakıt pompa makineleri ve akaryakıt istasyonunda kullanılan bütün eşyalar firmamızın sigorta kapsamında yer almaktadır. Bunların dışında akaryakıt istasyonunda kiracı olarak işletmeci görevi üstleniyorsanız sizlere ait özel eşyaların ve demir başların da sigortası akaryakıt paket sigortası kapsamında güvence altına alınmaktadır.
Bu sigorta hizmetimizin genel kapsadığı alanlar dışında sigorta kapsamında yer almasını istediğiniz diğer malzemeler, eşyalar ve alanlar için firmamız ile görüşmeniz yeterli olacaktır.
İş kaybından iş gücü kaybına veya yanlış hizmet verilmesi neticesinde yaşanacak maddi kayıplarında akaryakıt paket sigortası hizmetimiz kapsamında ek olarak tercih edebileceğiniz diğer uygulamalarımız arasında yer aldığını belirtmek isteriz.
Facebook'ta YNK